birebirspor Stüdyo Fitness Eğitimi

Stüdyo Fitness Eğitimi

Stüdyo dersleri fitness sektörünü oluşturan halkalardan birisidir.Sizlerde bu halka içerisinde kendinize yer edinmeniz gereken sporcularsınız.Bizler; Birebirspor Fitness Team olarak sizlere bu alanda kariyer yapma fırsatı sunmaktan mutluluk duyarız. Stüdyo fitness uygulamaları gelişen fitness sektöründe insanların hem keyifli bir şekilde egzersiz yapmalarını hem de fiziksel gelişimlerine yardımcı olmaktadır. Güncel müzikler ve koreografiler eşliğinde yapılan keyifli çalışmalardır. Çalışmalarda grup sinerjisi sağlandığı için daha iyi sportif performans gösterilir. Eğitmenin bilgisi ve enerjisi ile birleştiğinde daha kısa zamanda daha iyi sonuçlar elde etmek mümkündür. Katıldığınız bu eğitimler sonunda, sürekli bir rekabet içinde bulunulan stüdyo fitness sektöründe diğer rakiplerinize karşı bir adım önde olmanızı sağlayacağız ve yeni trendleri biz belirleyeceğiz.

mukam

Personel Trainer Eğitimi

Personal training (özel spor dersi) hizmeti öncelikli olarak kişiye zaman ve sağlık kazandırır.Fitness salonlarında uygulanan standart programların yerine,bireyin gelişiminin güncel olarak takip edildiği özel çalışmalardır.

Bireyle nasıl iletişim kurulmalı?Hareketin nasıl ve ne şekilde uygulanmalı?Sağlık sorunları,psikolojik sorunlar,postür bozukluğu,kronik rahatsızlıklar ve kalıtsal hastalıklar gibi durumlarda nasıl bir çalışma sistemi programlanmalı?

Personal training eğitiminde;insan antomisinin ve fizyolojik yapısının nasıl işlediğini,beslenme ve özel antrenman programlanması ile ilgili geniş bir donanıma sahip olacaksınız. Eğitim sonunda çevrenizdeki insanlara karşı bakış açınız değişmiş olacak.İnsanların fiziki yapılarını gözlemleyerek;vücut sağlıkları hakkında doğru yorumlar yapabilecek duruma geleceksiniz.

BİREBİRSPOR FİTNESS TEAM olarak bizde,fitness sektörüne donanımlı Personal Trainer'lar yetiştirmenin vermiş olduğu mutluluğu sizlerle paylaşmak isteriz.

Eğitimler

Edirne Eğitimi
İstanbul Eğitimi